Koutek Veritas

I když je únor jen o pár dní kratší než ostatní měsíce, utekl, jako by snad měl jen týden. Ale má to i pozitiva… s novým měsícem vychází nový Koutek Veritas!

Výlet jsme v únoru měli jen jeden výlet, ale zato netradiční. Vydali jsme se totiž za sportovními aktivitami – plavat a bruslit. Naši svědomití vedoucí si navíc celý měsíc zaznamenávali aktivitu, účast a získané body a vyhlásili vítěze v obou našich skvělých družinkách. V Liškách získala první místo Marky a ve družince Dráčků vyhrála Gábi. Gratulujeme!

A co březen? Nebojte, nezapomněla jsem. Jeden březnový výlet už máme za sebou. Podívali jsme se při něm do Obory Holedná, kde jsme viděli mimo jiné i malá divoká selátka. Na tomto výletě jsme také poznali nové skauty z 15. oddílu Nika, tedy z jiného střediska. Vyšlo nám i krásné počasí. Prostě idylka. Další výlet nás čeká 25.3. Nejspíš půjdeme znovu s dalším oddílem, ale tentokrát to bude oddíl, se kterým se moc dobře známe. Určitě si výlet s Medvědy užijeme.

V březnu navíc oslaví nejeden člen svátek. Přání posíláme Gabči, Maurie a Edovi!

To je z Březnového Koutku Veritas vše, mějte krásné dny a ahoj!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *