29.11.2015

Adresa: Trýbova 1a, 602 00 Brno

Naše brněnská klubovna se nachází blízko centra města pod hradem Špilberk. V okolí lze využít menší hřiště, park Kraví hora, planetárium, návštěvu centra a hradu Špilberk. Nedaleko jsou zastávky MHD a možnost nákupu potravin.

Kapacita: max. 25 osob
Cena pro akce s přespáním: (příspěvek na provoz klubovny):
– mimo topnou seźonu (duben – říjen): 60Kč/os./noc skauti a podobné organizace, 100Kč ostatní
– v topné sezóně (listopad – březen): 80Kč skauti a podobné organizace, 130Kč ostatní
– minimálně 300 Kč (v aktuální topné sezóně minimálně 1000Kč)
Cena pro krátkodobé akce: (příspěvek na provoz klubovny): 100 Kč/hodina, maximálně 500 Kč
Spaní: na zemi, vlastní karimatky a spacáky
K dispozici: vybavená kuchyňka (vařič, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), WC, sprcha, Wi-Fi (heslo na nástěnce v klubovně)
Podmínky: V klubovně a okolí je zakázána konzumace jakéhokoliv množství alkoholu a kouření

Úklid: Občas nejsme schopni zajistit důkladný úklid před vaší akcí. Zároveň vyžadujeme aby klubovna byla předána zpět ve stejném, nebo lepším stavu než byla na začátku vaší akce.

Jak zažádat o ubytování?

1. Podívejte na kalendář vytížení klubovny, zdali je daný termín volný.
  2. Pokud ano, vyplňte formulář.
  3. Rezervaci potvrdíme do druhého dne a přidáme podrobnější info.

Hlavní místnost
První místnost