Zahajovací výlet Medvědů 2018

Výlet byl 23.9.2018, autorem je Štěpán

Zahajovací výlet Medvědů byl na téma napoleonská bitva. Počasí během celého dne bylo celkem dobré. Šlo se na Mohylu míru, tam se hrála hra o spojenecké plány, které byly úspěšně získány a podle nichž jsme šli celý zbytek výletu až do Slavkova u Brna, kde výlet skončil. Celý výlet měl být dlouhý devatenáct kilometrů, jenže se Michal a Dan ztratili na mapě. A tak se výlet prodloužil na dvacet kilometrů, hodně kluků si stěžovalo, že to je moc dlouhé a někteří i nadávali : – (. Během výletu se hrály hry například kanystr. Pak jsme se už dostali na nádraží ve Slavkově u Brna, kde se hrála závěrečná hra, ve které bylo nutné zničit poslední spojence, kteří měli ocas/šátek a my se jim ho snažili strhnout, ale oni nás mohli zabít tím, že se dotkli obou ramen. Ovšem se jich museli dotknout obou zároveň. Na konec jsme my, Francouzi, vyhráli. Zpáteční vlak byl přeplněný, takže drtivá většina musela stát. Ale i tak si myslím, že se výlet všem líbil.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *