Koutek Veritas

Uteklo to jako voda, březen je pryč a na scénu přichází duben.

O aprílové počasí rozhodně nemáme nouzi. Chvíli slunce, chvíli kroupy, za chvíli déšť a nakonec zase horko. Ale skauti jsou odolní i vůči takovému počasí!

Březen jsme si užili jak jen to šlo. Poslední výlet v březnu, který byl společný s Medvědy se vydařil výtečně. Nejen, že bylo krásné počasí, ale dokonce i celý program byl na jedničku. Na Hawai se nám povedlo zachránit domorodce před sopkou a ještě jsme si pochutnali na exotickém ovoci.

V dubnu je v plánu akcí jedna vícedenní výprava. Je to samozřejmě Velikonočňák, na který se co nevidět vydáme. Holky si z něj odvezou zajisté víc než omrskané půlky a kluci zas neodjedou pouze s žaludky plnými sladkostí. Všichni si jistě užijeme spoustu zábavy a hodně toho zažijeme.

V dubnu slaví svátek Ema a Garyl, přejeme vše nejlepší!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *