Medvědí koutek

Milí medvědi a milá medvíďata,

Rok 2017 nám zahájila výprava na Mohylu míru, kam jsme se společně vypravili s nově přejmenovaným oddílem Veritas a zvládli jsme se vypořádat s tvrdými podmínkami velké zimy a sněhu. Tak doufám, že stejně úspěšně jako výpravu jste se vypořádali také se známkami a pololetním vysvědčením.K

A co nás vlastně čeká?

Únor začne zostra, hned 4. se vydáme na pololetní výpravu, tentokrát s oddílem Červánek a těšit se můžete na bohatý program, zpestřený právě přítomností skautek a světlušek z jiného oddílu. Počasí nám třeba bude přát více, než na prvním výletě a ve Slavkově si to společně užijeme. Taky se tak těšíte? Další výprava bude na pořadu 18. února, tentokrát však pouze na jeden den. Tak hurá za dobrodružstvím a dalšími zážitky!

Doak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *