Podzimky

Jednoho krásného dne jsme vyjeli na podzimky do Přerova (jedna vesnice na Moravě). Všichni jsme byli nadšení, protože budeme dělat něco smysluplného po dvou dnech válení doma. Po hodině a půl jízdy vlakem jsme dojeli do Přerova. Po ubytování jsme se rozdělili na skupiny (většinou 1 skaut a 3 malí) . Tentokrát jsme měli získat co nejvíc haloween candy. Poté jsme se vypravili do města a sháněli podpisy odpovědi na otázky a takové věci. Večer jsme chodili od domu k domu a vyměňovali věci za sirky a měli jsme získat co nejlepší věc . Druhý den jsme šli na výlet, zde jsme si měli udělat jídlo, což šlo někomu lépe, než někomu jinému . Po návratu jsme vyráběli draky. A druhý den nezbývalo už nic jiného než jít pouštět. Létal jen jeden (Thranův) ale tak to bývá pokaždé. Potom jsme se jen sbalili, uklidili a jeli domů do Brna. Tam jsme se všichni smutní, že je konec výletu, rozloučili a jeli domů.

 

Aalon

Tento záznam byl publikován v Článek . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *