Medvědí koutek

Milí Medvědi,

je konec dubna a s tím přichází i další Medvědí koutek. Co jsme v dubnu vůbec prožili? Nejzajímavější akcí byl bezesporu Závod vlčat a světlušek, kde Medvíďata ukořistila krásné deváté místo a může se tak pyšnit pěkným diplomem na nástěnce v klubovně. Oddíl Medvědů reprezentovali také Cleris s Filipem a Danem na skautském Vozembouchu na sýpce v Medlánkách a vybojovali parádní šesté místo, gratulujeme!

Zároveň nesmíme opomenout, že tábor se nám blíží jako voda a je třeba podávat přihlášky! Ty budete mít již brzy k dispozici, stejně jako s pokyny a dalšími důležitými informacemi.

A ta snad vůbec nejzajímavější věc? Novými podrádci v oddílu Medvědi se stali Cleris a Jirka, gratulujeme a přejeme, ať se daří.

Doak